O firmie

Piotr Wocial - Tip Top Travel - Euro 2012

Piotr Wocial - Tip Top Travel

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

Dziękuję za wizytę na naszej stronie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa, postanowiliśmy już w roku 1999 wypełnić niszę w transporcie osobowym w przedziale 18-30 osób.W chwili obecnej dysponujemy komfortowymi busami, midi-busami i autokarami. Jesteśmy w stanie przewieźć jednym ze środków transportu od 8 do 59 osób. Wszystkie pojazdy wyposażone są w wygodne, regulowane fotele, klimatyzację, DVD lub video, a duże autokary dodatkowo w minibarek, lodówkę i toaletę. Kierowcy z dużym stażem i doświadczeniem na stałych etatach zapewniają płynną, spokojną i bezpieczną jazdę.

Od roku 1991 prowadzę również Prywatne Biuro Podróży Sindbad w Poznaniu jako przedstawiciel „Sindbada w Opolu”-Oficjalnego Przewoźnika na EURO 2012 – największej i już chyba najlepszej firmy transportowej w Europie. Takie towarzystwo dopinguje i zobowiązuje do utrzymania wysokiego poziomu usług w zakresie przewozu osób. Tip Top to również spedycja autokarowa ok. 40 firm kooperujących w całej Polsce pozwala realizować projekty transportowe na raz możemy przewieźć do kilku tysięcy osób np. 4700 os. dla Kompanii Piwowarskiej lub Projekt EURO 2012 Poland przewoziliśmy ok. 1500 wspaniałych kibiców z Irlandii.

Posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia i certyfikaty wymagane przez Ministerstwo Infrastruktury Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej. Firma jest także zarejestrowana w Urzędzie Skarbowym /Finanzamnt Cottbus/ na terenie Niemiec.

z turystycznym pozdrowieniem
R. Piotr Wocial
właściciel